• کف چین آمریکایی پلاتو PLATO
  • کف چین آمریکایی پلاتو PLATO
  • کف چین آمریکایی پلاتو PLATO
  • کف چین آمریکایی پلاتو PLATO
کف چین آمریکایی پلاتو PLATO

کف چین آمریکایی پلاتو PLATO

60,000 تومان
  • کد محصول: plato170
  • موجودی: در انبار

توضیحات کوتاه

کف چین ( به انگلیسی : Diagonal Cutter ) ابزاری است برای چیدن سیم ها که در صعتی الکترونیک این ابزار با شکل های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد. تفاوت عمده کف چین های الکترونیک با سیم چین ها ، این است که کف چین ها معمولا در قیاس با سیم چین ها ، در ...

کف چین آمریکایی پلاتو PLATO

کف چین ( به انگلیسی : Diagonal Cutter ) ابزاری است برای چیدن سیم ها که در صعتی الکترونیک این ابزار با شکل های متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد. تفاوت عمده کف چین های الکترونیک با سیم چین ها ، این است که کف چین ها معمولا در قیاس با سیم چین ها ، در قسمت تیغه دارای یک سمت تقریبا تخت هستند که باعث می شود بتوان به کمک طرف تخت کف چین ها ، پایه های اضافی قطعات مونتاژ شده روی برد های الکترونیکی را از پایین ترین قسمت ممکن ، چید در حالی که تیغه سیم چین ها معمولا از دو سمت شیب دار هستند و باعث می شود تا چیدن پایه ی قطعات از کف ، با سختی همراه باشد. همچنین دسته کف چین ها معمولا به گونه ایست که در حالی که تیغه کف چین کاملا به برد چسبیده است ، دسته فاصله قابل توجهی از برد داشته باشد تا دست اپراتور به برد کشیده نشود و به سادگی بتواند کار چیدن پایه ها را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد.

کف چین های شناخته شده در بازار اغلب همانند کف چین نشان داده شده در تصویر هستند ، اما کف چین ها در اشکال و ابعاد مختلفی در دسترس هستند و هر یک برای کاربرد خاصی می توانند بالاترین راندمان را داشته باشند.

برخی از افراد برای چیدن پایه های قطعات از ابزار هایی مانند ناخن گیر استفاده می کنند که باعث پرت شدن اضافی پایه ها در فضا می شود اما به کمک دستگاه کف چین برد الکترونیکی پرتاب قسمت های چیده شده به کمترین مقدار ممکن می رسد علاوه بر این ، استفاده از این ابزار باعث افزایش سرعت و کاهش خستگی اپراتور می شود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
دوربین ورزشی sj7000
ساعت هوشمند

ساعت هوشمند

380,000 تومان
شارژر 3 پورت ریمکس
هلدر شلنگی

هلدر شلنگی

30,000 تومان
هندزفری اورجینال سامسونگ s8
هندزفری بلوتوث شیاومی